Spor Alanları

SAYFAYI
YAZDIR

KAPALI SPOR SALONU

Anaokulundan itibaren öğrencilerine sporu yaşam biçimi haline getirmiş, sağlıklı bireyler olmalarını öğrencilerine hedef haline getiren okulumuzda sosyal ve fiziki etkinlikler derslerinde, takım antrenmanlarında, kulüp saatlerinde, çeşitli aktivitelerde kullanılmak üzere planlanmıştır Kapalı spor salonumuz sakatlanmalara karşı koruyan zemin dokusu, anti bakteriyel ortamı, uygun saha ölçütleri basketbol, voleybol, hentbol ve diğer salon sporları için uygun dizayn edilmiştir.

KAPALI YÜZME HAVUZU

Öğrencilerimizin eğitim kalitesinin yanı sıra yaşam kalitesine de katkı sağlamayı hedefleyen Bilgikent Okulları,  hem eğlendirici hem de dinlendirici bir spor olan yüzmeyi kapalı yüzme havuzumuz ile su sporları aktivitelerini derslerimizde ve etkinlik günlerinde gerçekleştireceklerdir.

AÇIK SPOR ALANI

Okulumuzun bahçesinde voleybol ve basketbol gibi takım oyunlarını oynamaya uygun donanımlı açık oyun sahası bulunmaktadır.

Bilgikent Okulları’nda eğitim yaklaşımı, öğrencilerin özgün düşünme ve akılcı karar verme becerilerini geliştirmeye yöneliktir.

BİZ SİZİ ARAYALIM

BİZ SİZİ ARAYALIM

Lütfen formu doldurun. Yetkili personelimiz en kısa zamanda sizinle iletişime geçecektir.