Sosyal Alanlar

SAYFAYI
YAZDIR

KÜTÜPHANE

Bir okulun kalbi Kütüphanedir, kişisel yaratıcılığın temelidir. Öğrenme kaynaklarını etkin kullanım becerisine sahip olmayı öğrenen öğrenciler yetiştirmek için ideal bir ortam. Tüm fiziki yapılarımızda olduğu gibi öğrencilerimize kütüphanenin işleyişi, kaynakların tanıtımı, kullanımı ve önemi hakkında oryantasyon eğitimi verilerek yazılı, görsel kaynaklar ile Türkçe, İngilizce ve Almanca kitaplarla, süreli ve süresiz yayınların yer aldığı zenginleştirilmiş kütüphanemiz ile eğitim ortamlarına dahil olacakları çalışma ve dinlenme alanıdır.

KONFERANS SALONU

Gelecek yaşamlarında kendilerini kitlelerin içerisinde sunabilmelerinin temellerinin atıldığı, öz güvenlerinin pekiştirildiği eğitim ortamımızdır. Yıl içerisinde etkinlikler, seminer programları, veli konferansları ve daha birçok gösterilerin gerçekleşeceği salonumuz 187 kişilik kapasitesi, teknik donanımı, akustik ses ve ışık düzeni ile birlikte güzel anılara imza atacağımız paylaşım alanımızıdır.

OYUN VE DİNLENME ALANI

Anaokulu oyun alanı, basketbol sahası, futbol oyun alanı, toprak ile bulaşma alanları ile öğrencilerimizin dinlenme molaların da, sosyal ve fiziki etkinlik derslerinde, törenlerde, özel gün kutlamalarında, arkadaşları ile yapacakları sohbetlerde zaman geçirecekleri bir alan öğrencilerimizi bekliyor.

Bilgikent Okulları’nda eğitim yaklaşımı, öğrencilerin özgün düşünme ve akılcı karar verme becerilerini geliştirmeye yöneliktir.

BİZ SİZİ ARAYALIM

BİZ SİZİ ARAYALIM

Lütfen formu doldurun. Yetkili personelimiz en kısa zamanda sizinle iletişime geçecektir.